Vítejte Fóra Praktiky Svazování lanem

Tagged: ,

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  klucivnesnazich 2 měsíců, 1 týden zpět.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3811

  klucivnesnazich
  Participant

  Od mala (t. j. ještě než jsem uměl číst) mě fascinovaly fotky svázaných chlapů. Nějak omezených na pohybu. Stačilo projít podle vývěsky kina, kde byl na fotce svázanej chap a já měl o myšlenky postaráno …
  Když mě potom vedli rodiče na procházku po kralupském Hostibejku a proti nám šel větší kluk a ved si na provaze menšího kluka, tehdy velkýho asi jako já, oba měli indiánské čelenky, zbytek provazu měl omotanej kolem rukou a pak ho tam ten větší přivázal k nějakému stromu a ten menší kluk sebou začal mrskat … pocítil jsem divný „trauma“, které trvá doteď … no, je to skoro půl století … ale živá vzpomínka zůstala.
  Nebo když někoho svážou televizi? I třeba v Panu Tau? No prostě zážitek.
  No a na (pionýrském) táboře svázat oddílového vedoucího, po tom, co nás učil uzly?

  Pak se mi nemůže nikdo divit, že mám pořád chuť si tyto zážitky prodlužovat „vlastní tvorbou“.
  Je mnoho stránek, které v tom poradí. Na jedné české je návod, jak svazovat lanem ruce, jak udělat z lana na tělě krunýř atd… Na zahraničních je zase porovnání druhů lan a provazů, který je vhodný, který ne …
  Nejlíp jsou hodnocena lana bavlněná. No … v podstatě to je tluščí kanička do bot …

  Co jsem začal s vlastní „produkcí“ svázaných kluků, jako dostačující lana se ukázala barevná lana často dostupná v Lídlu (kdysi 30 m za 129 Kč) později v Penny (nyní totéž ale za cca 149 Kč a „jen“ 25 m).
  Když jsem poprvé toto lano v akci v Lídlu objevil, nával emocí mi nedovolil nakupovat dál, než jsem si jej koupil.
  Doma jsem pak snil, s ním udělám … dnes je z toho původního upletena osnova … prostě řada ambulantních uzlů v délce asi 2m. Dneska je už po mnohonásobném používání vnější část trochu rozedřená, přesto je lano pořád BDSM funkční. Pokud by mě toho lano mělo držet ve výšce, asi bych mu nevěřil, ale pro naše BDSM praktiky je fakt skvělý.
  Lano Parkside

  Jak asi chápete u jednoho lana nezůstalo … těch balíků jsem postupně koupil víc a i když mám již i zásobu náhradních, mám co dělat, když v supermarketu uvidím další toto lano v akci, abych ho nekoupil.
  Dost jsem trpěl (i při komunikaci přes SPL), když jsem pochopil, že někté balíky musím roztříhat na měnší části (tzn. na 5-10 m díly). No roztříhejte svůj fetiš! … jenže to bylo třeba a dneska jsem rád, že jsem to udělal. Díky tomu mám už spoustu nezapomenutelných zážitků ze svazovacích akcí
  Miluju, když vidím svázanýho kluka, trpím, když se mi pak rozváže sám … vymýšlím jak tomu zabránit.
  Svazovací techniku jsem už i vylepšil, vypadá nyní efektivnějc a je lepší na pohled, přesto bych se rád naučil i jiné praktiky, jak na to … sleduji i zahraniční stánky, sociální sítě, tam např. černoch Lion svazuje kluky zajímavým shibari způsobem, ten abych dokonale pochopil, musel bych svazovat suba s ním … ale stejně bych se rád naučil i jiné způsoby svázání, než jak to dělám doposud. Prostě si vyměnit a porovnat informace.
  Nadále platí, že hledám štíhlejší kluky ve věku 18 – 45 let na takovéto svazovací akce. Teda nejen lanem, ale to mě láká nejvíc.
  Pokud je někdo, koho takováto svazování lákají, budu rád, když se mi ozve. Budu i rád za diskuzi s vylepšováním svazovací praktiky, s názornými ukázkami výsledného „díla“.
  Svojí zálibu jsem i přetvořil do šestidílné povídky na SPL, jenže ani já už tam nemám přístup. Přesto vím, že moje BDSM povídky tam zůstaly … já nedobrovolně ne. Nevadí. Všechny své povídky mám uloženy ve svém PC (zazálohovány) a bude-li zájem, můžu je přehrát i jinam …
  Za diskuzi a další návody ohledně vázání lanem předem děkuji

  • This topic was modified 2 měsíců, 1 týden zpět by  klucivnesnazich.
  • This topic was modified 2 měsíců, 1 týden zpět by  klucivnesnazich.
  • This topic was modified 2 měsíců, 1 týden zpět by  klucivnesnazich.
  • This topic was modified 2 měsíců, 1 týden zpět by  klucivnesnazich. Reason: gramatika
Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.