Funkce webu

posted in: Nápověda | 5

Zde ve zkratce popíšu dostupné funkce tohoto serveru.

K dispozici jsou články rozdělené do několika rubrik a diskusní fórum. Plánujeme ještě doplnit soukromé vzkazy a chat.

Jako nepřihlášený uživatel můžete číst celý obsah serveru (tedy žádná část obsahu zatím není „jen pro přihlášené“). V některých místech serveru (například u publikovaných článků) můžete vložit komentář i bez přihlášení. Povinné je uvést e-mail (není publikován, jen odeslán správci k potvrzení příspěvku). Můžete uvést i nesmyslný e-mail, když bude smysluplný obsah sdělení, přispěvek uveřejníme i tak. Pokud napíšete další komentář se stejným e-mailem, už bude uveřejněn bez schvalování.

Pokud se budete chtít zapojit do diskutování ve fóru, případně psát komentáře bez nutnosti pokaždé znovu napsat jméno a e-mail, můžete se zaregistrovat, potřebný odkaz je vpravo dole na stránkách ve sloupci s nástroji.

Při registraci prosím zvažte použití nicku, který užíváte na předchozím webu, viz samostatný článek v této rubrice. Po zaregistrování budete mít přímý přístup k diskusním fóru, pokud byste chtěli publikovat i články, dejte vědět a můžete dostat práva redaktora.

Je téměř jisté, že na spoustu dalších informací, které sem patří, přijdeme až po spuštění pro veřejnost. Neváhejte nám prosím napsat své postřehy.

5 Responses

 1. GIrecruit

  zdravím a mám dotaz, kdy se rámcově cca dá počítat se zřízením interní komunikace.
  Už se nemohu dočkat. Chápu, že je to dlouhodobější proces.
  Moc děkuji za nové necenzurované stránky!!!

  • Tento web původně vznikl hlavně kvůli srazům a plánování webu nového. Tedy spousta funkcí vůbec nebyla v plánu v této dočasné fázi. Nikdo ovšem netušil, jaké rozměry nabere ten exodus a kolik lidí tedy nebude mít kde komunikovat, nechtějí-li se rozprchnout na několik různých míst. Soukromé vzkazy a chat tedy plánujeme doplnit, realizaci předpokládám v řádu týdnů.

   Pokud by si někteří uživatelé před vznikem této funkce chtěli vyměnit e-mailové kontakty a nechtějí své adresy psát viditelně, stačí, když oba své přání napíší (prosím pošlete můj e-mail tomu a tomu nicku) a my tak učiníme (zasláním vaší adresy na e-mail, který uvedl příslušný nick při registraci). Přijde mi, že v tom žádné riziko není – pokud jsem něco nedomyslel, pak prosím o upozornění 🙂

   Pokud plánovaná komunikace nemusí být soukromá, můžete použít zdejší fórum.

 2. Dovolil jsem si se registrovat pod původní značkou. Uvidíme, co se stane.
  Ny.Fe.

 3. Lze uploadovat (nahrát) vlastní obrázky na sommers.cz?

  • Zatím ne. Jednak to není vyřešené technicky a nejsou zřejmé bezpečnostní souvislosti (jakákoliv možnost uploadu souborů na server může pootevřít cestu škodné), dále to není vyřešeno obsahově – určitě tu nechceme galerie obrázků z netu s nejasnými autorskými právy. Je mi jasné, že naprostou většinu uživatelů by něco takového ani nenapadlo, ale jsou tací, které to napadne (viz minulý web) a tomu chceme předejít včas stanovenými pravidly.

Leave a Reply