Opatrnost při používání nicků

posted in: Nápověda | 4

Jaký nick zvolit na tomto webu, pokud chcete aktivně přispívat? No přece svůj obvyklý? Ano … ale.

Ti z vás, kteří již s webem sexyplastenky.cz skončili, ať už nechtěně, nebo úmyslně, nemusí tuto problematiku řešit. Ovšem ti z vás, kteří ještě mají funkční profil a chtějí tam udržovat komunikaci, by měli být opatrní, protože se zdá, že tamější majitel bere věc velmi osobně a úmyslně ubližuje těm, kdo jej nevyznávají jako jedinou modlu v celém vesmíru (čtěte: dovolí si fungovat i na jiném webu pod stejným nickem). Již několik lidí bylo obviněno ze „spolupráce s nepřítelem“ a vyhozeno.

Takže pokud chcete fungovat na obou webech bez bezprostředního rizika ztráty profilu, doporučujeme registraci pod jiným  (nejlépe zcela nesouvisejícím) nickem. Dříve nebo později na vás pravděpodobně dojde také, a pak uděláme přejmenování. Při registraci můžete uvést správný e-mail, neměl by se nikde ukazovat a aspoň budeme vědět, o koho jde. Pokud to chcete úplně utajit, udělejte si nový e-mail na nějaké volně dostupné službě (gmail, seznam, apod.). E-mail je nutný pro registraci (mimo jiné ochrana proti robotické registraci za účelem spamování).

Aby bylo jasno, nám je naprosto lhostejné, jestli máte profil i na jiných webech, a klidně se může jmenovat stejně. Nehodláme kádrovat členy podle toho, s kým se kde kamarádí. Jde pouze o to, že někteří správci mají názor odlišný a můžete to zjistit až tím, že se jednoho dne na svůj profil nepřihlásíte. Cílem tohoto příspěvku je varovat vás a způsobit hlubší zamyšlení, než si profil vytvoříte.

4 Responses

 1. Tak jsem se zaregistrovala. Opravdu mne vyhodi? Mam obavy, ze sama nezvladnu zrusit predchozi profil. 🙂

  • Když tě vyhodí dveřmi vlezeš nazpět oknem 🙂

  • Ahoj,
   Vidíš to – tys včera dělala na pláštěnkách na chatu bugr a já ne… a už jsem tady taky. Docela mě mrzí, že jsem nestihl dát hodnocení té tvé fotce.
   Nebo alespoň při přihlášení na pláštěnky se mi místo mého profilu směje opice s banánem 😀 – očekávám, že to bude mít něco spojitého s tímto webem. Takže pro všechny kdo tu ještě nejsou – není dobré posílat zprávami odkaz na tyto stránky ona se ta zpráva stejně neodešle 😀

   • Což o to, posílat možno, ale raději takto: „třikrát dvojité vé, tečka, nick té, jež se léta o tento web starala a nyní je zvána nepřítelem, tečka, konec stejný jako u této stránky“ … a to celé raději v obrázku 🙂

Leave a Reply