„Dovolená“ na Sýpce

posted in: Srazy | 16

PICT0007

"Dovolená" na sýpce.
OrganizátorMadam NoorN
Datum konání12.8.2016 - 19.8.2016
MístoSýpka, okres Kolín
Přihlášenoviz tabulka na konci popisu
KoordinátorMadam Noorn

Vážení přátelé…

… už víte kam na dovolenou?
A že ne?
Co takhle strávit týden na Sýpce?

Záleží jen na vás, zda ho budete chtít prokládat prací či využít jen k odpočinku.

Proto vás zveme v týdnu od 12.8. do 19.8. 2016 k nám na Sýpku… respektive do kravína, strávit čas tak nějak jinak: prací – hrou – zábavou… Prostě s úsměvem a radostí.

V případě zájmu pište na mail MadamNoorN (zavináč) seznam.cz nebo volejte 774 944 502.

A cena pobytu? Ta se bude odvíjet od provedené práce (cca. 100 – 300 Kč na den), na konkrétní ceně se dá nakonec vždy domluvit… Je potřeba vzít si s sebou spacák, alko nápoje a dobrou náladu. 🙂

Vaše

Madam NoorN

 

Několik ilustračních obrázků z průběhu akce:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_0063

Účastníci srazu (případné dotazy na skryté nicky ve smyslu „jede/nejede konkrétní osoba“ směrujte na Madam NoorN):

PořadíPřijelNickpoznámkazaplaceno
1anoMadamNoorn8 dnů
2(skrytý nick)4 dny týden + víkend
3(skrytý nick)spolu s č. 2
4ano(skrytý nick)12-19.8.
5(skrytý nick)4 dny týden + víkend
6(skrytý nick)spolu s č. 5
7(skrytý nick)2 dny o víkendu
8(skrytý nick)spolu s č. 7
9(skrytý nick)4 dny v týdnu
10ano(skrytý nick)4 dny
11PETpremecek294 dny v týdnu
12anoiglite4 dny
13anoRubby2 dny víkend
14anoMargot2 dny víkend
15anoPchoj2 dny víkend
16anoPchojová2 dny víkend

16 Responses

 1. PETpremecek29

  Tak zatím tu nepohne ani vlnka… Hybaj hybaj, chaso! 🙂 Nebo nad vámi bude zapotřebí prásknout bičem? 🙂 Já už mám na tento týden dovolenou připravenou, ovšem účast zatím na 50% kvůli stavbě v domě. Pokud vše vyjde, těším se na Sýpce! 😉

  • Ony možná přihlášky už jsou – ale u Madam NoorN v poště, do té tabulky se zatím nelze přihlásit přímo, její obsah bude mít tedy určité zpoždění.

   • PETpremecek29

    Ano, máš pravdu, admine. Ověřil jsem, že Madam není momentálně dočasně v dosahu PC a několik dnů asi nebude. To nic nemění na tom, že se tu mají hromadit otevřené ponížené prosby na zapojení do pracovní činnosti. 🙂

 2. MadamNoorN

  Tak až tak mimo nejsem, ale když mně někdo vysloveně požádá o nezveřejnění nebo není zde na webu tak ho tam nenapíši. Prozatím mi napsali 4 lidi,že by rádi dorazili.Kapacita pod stanem je neomezená:-) tak ať se ty zástupy klidně hlásí:-))).

  • Možná dává smysl zapisovat všechny účastníky, byť třeba metodou „(skrytý nick)“, jakou jsme použili u Řevnického srazu. I počet přihlášených něco vypovídá a může pro další účastníky být užitečnou informací.

   • MadamNoorN

    Děkuji za informaci, vše bude napraveno. 🙂

    Každopádně se na všechny moc těším a chci podotknout :
    „Práce“ na Sýpce není povinná. Je zcela dobrovolná. Nikde není napsáno že si třeba týden nebudeme jenom hrát. Vše je to na lidech a o jejich náladě a chtění. Nestojím nikde s bičem a nikoho nikam nehoním. A účastníci předešlých akci vědí že se taky zapojuji. Navíc pro všechny připravuji jídlo a pak se jim věnuji ještě jinak. A to samé i Sýpkový Pán ( Josef).
    Je ale normální, že když se udělá tolik práce jako na poslední akci, že s toho máme radost a projevujeme svůj vděk tak jak to jen jde. Vše je na lidech- i to zda se chcete přidat a nasávat společně s námi atmosféru Sýpky a samo sebou i kravína.

 3. MadamNoorN

  Vážení přátele. Budu teď nějakou dobu mimo počítač a mimo CZ. Telefon v zahraničí nezvedám a dědečka(můj starý PC ) sebou neberu. Občas se někde připojím. Tak všechny dotazy směrujete prosím sem a nebo do diskuze na FCB. Moc děkuji.

 4. MadamNoorN

  Tak přátelé máte se na co těšit. Máme nádhernou koupelnu v kravíně. A i mučírna je předělána. Prostě čeká vás spousta překvapení.

 5. PETpremecek29

  MadamNoorN: Pracovní dovolená byla pohodová. V Sýpce i Kravíně jsme poklidili, spoustu práce nadělali, ještě jsme si stihli pohrát a pobavit se. Počasí nám (až na poslední den) přálo, takže jsme v prachu Sýpky mohli běhat v tričku s krátkým rukávem a bez pláštěnky. Věřím, že úchylácká obec nám bude za všechny strasti vytrpěné při budování nového klubíku náležitě vděčná. A jestli ne, tak donucovacích prostředků k děkování Madam NoorN a sýpkovému Pánovi bude v areálu dost a dosti… 🙂

  Ho tam ptáka uměláka a ŽAVES (žádné velké sr…) s odpůrci nového úchyláckého režimu! Pěkný zbytek léta, bezproblémový začátek podzimu a slunce v duši! 😉 (nepopíchejte se) 🙂

  • PETpremecek29

   MadamNoorN: Ještě jednou díky za všechen support, kvalitní rekreační ubytování i výborný závěrečný grill! 🙂 Samozřejmě i za možnost vyzkoušení nového latexového vacbedu! 😉

 6. MadamNoorN

  Přemeček už napsal vše tak já už jen velké dík všem účastníkům srazu.

 7. MadamNoorN

  Dovolená na Sýpce dopadla myslím dobře. Vybudovali jsme zeď v kravíně a tak nám tam bude i v zimě teplo. Zase se vytrhala část podlah a obložení. Vyvezla se hromada plev a mnoho mnoho dalšího. Pracovali jsme, budovali, hráli se a bavili se. Od 12.9. do 25.9. se bude měnit střešní krytina a začínají se stavět zdi na koupelnách, WC, kuchyni, baru a mučírně. Také už nějaké pokoje v suterénu. Pokud budete chtít, můžete se za námi stavit a podívat se sami co a jak.
  A ještě maličkost pro všechny co nám byli na Sýpce pomáhat co i jen jednou- od 21.10- 23.10.2016 se bude konat na Sýpce akce pro Vás. A 22.10. si upečeme prasátko a zasázíme pár ovocných stromků a keřů. Podrobnosti všem oznámím včas.
  Všem děkuji a těším se na Vás zas.
  Vaše NoorN.

Leave a Reply