Jarní vábení VIII.

posted in: Srazy | 8

JV_VIII_ik

 

Loni nám silný déšť překazil procházku, na kterou nás jaro vyvábilo, tak si ji letos zopakujeme, protože na Hádech je fakt krásně. 🙂 Kdyby se chtěl opakovat i déšť, vezměte si prosím pláštěnku nebo deštník.

 

Sejdeme se v sobotu 18. května 2019 ve 12:00 hodin zde N 49°13.005′, E 16°40.833′ – tedy na vyhlídkovém místě u Hotelu Velká Klajdovka.

 

Půjdeme procházkou k Lamacentru. Tam se chvíli zdržíme obdivováním a krmením tamních zvířátek. Projdeme Etážový lom a Cestou rákosím nakoukneme i do Růženina lomu. Nakonec proběhneme stepní svahy s občasně roztroušenými dřevinami a vzácnými květinami v Přírodní památce Velká Klajdovka. Procházka je dlouhá cca 4 km. Zakončíme ji v Líšeňském pivovaru dobrým pozdním obědem, chlazeným pivkem a dalšími dobrotami.

 

V Lamacentru se platí vstupné. Osoby do 12 let – 30 Kč, od 12 let 50 Kč. Kdo bude chtít zvířata krmit, připlatí si 20 Kč. Toto si platí každý sám, stejně tak i konzumaci v restauraci, kde setrváme dle zájmu a nálady cca do 18 hodin.

 

Registrace na osmý ročník Jarního vábení probíhá opět pouze zasláním Vaší přihlášky na adresu sommers-srazy@post.cz. Bez této registrace s Vámi nebude počítáno do restaurace, kam bychom měli přijít do 15:30 hodin. Obě nabízené aktivity jsou dobrovolné. Pokud chcete jít jen na procházku nebo jen do restaurace, napište mi to prosím, ať vím, kolik nás kde bude. Děkuji za pochopení.

 

Rodinní příslušníci a Quálíci jsou žádoucí, neboť akce je civilní.

 

Těším se na viděnou.  Somm

PořadíNickPřijel/a/Poznámka
1.SommersPřijelaHády - znovu a lépe :-)
2.Plusjednička, E.+ B.Přijela
3.KaňousekPřijel
4.AraratPřijel
5.Ny.FePřijel
6.Latexáček01Přijela
7.FrantaPřijel
8.CalyPřijela
9.MadonahPřijel
10.PřemečkaPřijela
11.Roberto 1991Přijel
12.Lysithea +E.Přijela
13.OdklonPřijel
14.MagnasPřijel
15.PavelPřijel
16.IglitePřijel
17.AllPřijel
18.JankaPřijela
Děkuji všem za účast.

 

8 Responses

 1. Ahoj! Tedy nevím jak kdo, ale já určitě chci dorazit na Znovu a lépe! 😀 Nejvíc se těším na Růženin lom. 😀

 2. Růžovo-filajový králičí klip pro pobavení: 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=3sYr1TQjxZE
  Medvídek Pú-Tygr a Pú v muzikálu

  Užívejme českých videí na YouTube, během dvou let bude muset být podle nařízení EU vypracována legislativa pro naplnění nového znění vyhlášky 11 a 13 o ochraně autorských práv a všechny pohádky i ostatní věci, na které je copyright, z YouTube nemilosrdně zmizí! Dar evropských úředníků dětem i všem lidem obecně. Děkujeme!

  • Abych předešla možným negativním reakcím na tento tweet, dodávám, že Přemečka není odpůrkyně Evropské unie, pouze způsobu, jakým se tato občas projevuje. Pokud bychom odešli z EU, chopí se nás opět buď Stalin, případně Mao Ce-Tung. Západ je pro nás jedinou alternativou, boť jinak jsme příliš malý flek země na hranici dvou odlišných světů. 🙂

 3. Skvělá akce! Všecky lamy byly úžasné! (říká Přemeček) 🙂 😀 😀 Díky všem milým lidičkám za účast! 🙂 Přidávám se k výzvě, aby brněnský zookoutek rozšířil o lamu Dalaj. 😀 Díky Sommers za fajnové další pokračování seriálu civilních srazů! 😀 Vše bylo na jedničku, jako vždycky (jen Magnas to hnal po dálnici 105kou na pětku! 🙂 )

Leave a Reply