Vítejte Fóra O webu Web spuštěn

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  admin 1 rok, 3 měsíců zpět.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Příspěvky
 • #95

  iglite
  Moderator

  Dnes, 21.5.2016, spouštíme provoz nového webu pro vlnu uprchlíků z problematického serveru, který si přestal vážit svých členů. Tato platforma je ušitá poněkud horkou jehlou, rychlost jsme upřednostnili před dokonalostí. Pokud zjistíte, že něco nefunguje tak, jak by mělo, napište nám to prosím, bez zpětné vazby se těžko můžeme zlepšovat. O dvojjazyčnosti (ne vše je přeloženo do češtiny) víme, je to důsledek použití nejnovějších verzí součástí webu, které ještě nebyly plně lokalizované, snad se dostaneme brzy k doladění, zatím prosíme o trpělivost.

  Web v této chvíli není určen pro vstup nových členů, tito sice přijít mohou, ale obsah ani propagace nebudou tímto směrem zaměřeny. Předpokládáme, že ve spolupráci s vámi a vašimi názory a připomínkami budeme schopni v průběhu několika měsíců zprovoznit plnohodnotný komunitní server.

  #1485

  Keen-man
  Participant

  Dobrý den,
  Hlásím problém. Vlákno ve fóru „ostatní“ má problém se stránkou 10 a 11. Not found. Stránka neexistuje, špatný odkaz na ni, nebo vypršel časový limit. Mi hlásí Opera.
  Mám s tím problém jen já, nebo ne?
  Diky
  Přeji krásný den.

  #1488

  PETpremecek29
  Participant

  Ahoj,
  vypadá to, že v systému je nějaká interní chyba, která způsobí, že se špatně generují odkazy na vytvořené stránky diskuze do navigačních tlačítek (čtverečků) pro stránky vyšší než 9. Do řádku adresy v prohlížeči stačí zadat správné číslo stránky za rovnítko (z nějakého důvodu se z něj ztrácí první číslice). Například takto (do aktuální stránky jsem přidal náhradní navigaci – není to, pravda, úplně uživatelsky ideální, ale snad se podaří brzy normálně zprovoznit):

  http://www.sommers.cz/?topic=o-cemkoliv&paged=12 (skok na stránku 12 diskuze O čemkoliv)

  #1940

  admin
  Keymaster

  Ahoj,

  problém s přechody na stránky 10-19 je snad odstraněn.

  Pro zajímavost, od 20 nahoru už by to zase fungovalo, autor chtěl udělat nějakou specialitu pro stránku 1 (konkrétně aby u ní v URL nebylo to „paged=1“) a neuvědomil si, že ta úprava postihne i stránky, kde za tou jedničkou číslo pokračuje. Není to opraveno ani v nejnovější verzi toho bbpress modulu.

  M.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.